Reviews

Reviews

Дуже задоволені обігрівачами Уден . Маємо їх вже більше 5-ти різних потужностей. Дуже добре справляються зі своїм призначенням. Вони є головним джерелом тепла у приміщенні В хаті тепло, а головне, суттєва економія електроенегрії, що важливо у нас час.
Дякую виробниками, бажаю Вам і подальшого процвітання.
Єлєна/ Київська обл. . Підгірці/ 06.08.20
«Квартира 3-и кімнатна, загальна площа 58,9 кв.м, вуглова, північна сторона, вікна металопластикові, склопакети 2-х камерні , зовнішня північна стіна утеплена. За опалювальний сезон ( 7 місяців ) середньо місячне споживання електроенргії складає 1100 кВт, тільки на опалення, в ціновому виразі в середньому -700 грн.Опалення є основним., без додаткових обігрівачів. Терморегулятори використовуються і це я вважаю за перевагу, тому що в кожній кімнаті можливо встановити ту температуру обігріву, яка буде за потрібну.
За два опалювальних сезони нарікань відносно роботи обладнання , та температурного режиму немає, тільки слова подяки вам як виробникам цієї доволі гарної продукції . На мій погляд ще немало важливий фактор є те , хто встановлює та обслуговує вашу продукцію . Це також великий успіх в провадженні вашої продукції на споживчий ринок. За два опалювальних сезони , в порівнянні з централізованим опаленням я зекономив більш як 13 тис. грн. Бажаю вашому колективу успіхів та нових досягнень».
Крамаренко Володимир/ м. Жовті Води, Дніпропетровської обл./ 31.07.19
«Летом 2019 года сотрудниками UDEN-S были проведены работы по монтажу электрического отопления и контура заземления в частном доме моей мамы.
От своей семьи и себя лично, хочу выразить благодарность Вам и Вашим сотрудникам Артему Александровичу и Юрию Ивановичу за качественно проведенные работы, профессионализм, продуманность действий, аккуратность в работе, культурное общение с заказчиком, бережное отношение к имуществу заказчика.
Огромное спасибо за выполненную работу!!!»
Наталья/ г. Кропивницкий/ 17.07.19
«Основне опалення,квартира 50 м2,висота стель 2.90,середньомісячне споживання 700 грн ,потужність обігрівачів 2.3 кВт/год,двозонний лічильник,без зимового тарифу,терморегулятири з дистанційним датчиком температури»
Колковий Альберт/ м. Дрогобич/ 10.07.19
«Брали для садиби. В санвузлах не було можливості встановити рушникосушарки та й обігріву там ніякого не було, оскільки приміщення зовсім мале. Тепло надходило лише з кімнат при відчинених дверях. Встановили теплі плінтуса. Супер! Тепер спокійно можна роздягнутися, щоб прийняти душ. 2. Брали для дому. В комору і сауну (окреме приміщення). Там не було опалення взагалі. Щоб в коморі не померзли продукти, банки-склянки, а в сауні не померзли труби, встановили панелі, запрограмували, щоб включалися вночі на певний час. Вночі тарифи менші і морози сильніші. Усі сподівання виправдалися»
Руслана/ м. Скадовськ, Херсонської обл./ 01.07.19
«Два отопительных сезона обогреваю квартиру UDEN-S только металлокерамические. Это ни в какое сравнение с централизованным отоплением ни по цене ни по качеству. В самые холодные месяцы зимы расход эл. энергии в месяц в пределах 1500 кВт, но сюда входит и расход на бойлер, стиральная машина, холодильник, эл.духовка (10раз в месяц выпекаем хлеб), телевизор, компьютер, освещение. В отопительный период с 01.10 до 30.04. тариф 0.90 грн. дневной и 0.45 грн. ночной. В месяц получается в пределах 1200 грн. В каждой комнате установлен терморегулятор, с помощью которого устанавливается необходимая вам температура в помещении. Тепло очень мягкое, как от печи в частном доме. Очень удачная разработка. Монтируется очень просто и компактно, а главное очень аккуратно. Это тот случай, когда пользуешься и получаешь удовольствие».
Владимир Крамаренко/ г. Жёлтые Воды/ 07.06.19
«У нас весь будинок перейшов на електроопалення. Одна кімната 18 кв стоїть 2 обігрівачі 700 кВт, в кімнаті 12 кв. один 700 кВт, в кожній кімнаті терморегулятор до 30. В кімнатах тепло, на панелі 5 років гарантія. Ставили по програмі "тепла оселя" через Газ банк держава компенсувала 35%. Це не реклама, але так як топили цього року тепломережа, ми опаленням задоволені. Це правда».
Alice Rainbow/ 27.05.19
«Користуюся обігрівачами UDEN-S уже 4 роки. Дуже задоволена. Працює безвідмовно весь час. «Спасає» від холоду в холодний період, коли недостатній обігрів від центрального опалення і в міжсезоння.

Дуже дякую виробнику. Успіхів!»
Наталія/ Кремидівка, Одеська обл./ 17.05.19
«Використовую, як основне опалення в кухні, якщо раніше був електричний конвектор, який включали лише ввечері, щоб прогріти приміщення ( тому в кухні майже завжди було сиро і холодно) то uden працює цілодобово, без використання терморегулятора, в приміщенні стало сухо, тепло, пропала проблема плісені на стінах і плитці, а витрата електроенергії менша ніж була з роботою конвектора. Дуже задоволена, рекомендую.

Дякую за якісний виріб».
Галина/ м. Львів/ 22.04.19
«Площа 70м2. Використовую як додадкове опалення. Якщо температура падеє нижче -5 запалюю газовий котел бо вхідний автомат невитримує навантаження. Використовую терморегулятор а за електроенергію не платив більше ніж 750 грн.
Щиро бажаю Вам процвітання, успіху, досягнення цілей, сил та наснаги до нових звершень на ниві енергозбереження!»
Тарас/ Радехівський р-н Львівська обл./ 17.04.19
Leave your feedback
Every feedback from our clients is important to us, because it is through them that we develop and improve.
By clicking the "Submit" button you agree to processing and storage of personal data