Reviews

Відгуки про продукцію UDEN-S

Дуже задоволені обігрівачами Уден . Маємо їх вже більше 5-ти різних потужностей. Дуже добре справляються зі своїм призначенням. Вони є головним джерелом тепла у приміщенні В хаті тепло, а головне, суттєва економія електроенегрії, що важливо у нас час.
Дякую виробниками, бажаю Вам і подальшого процвітання.
Єлєна/ Київська обл. . Підгірці/ 06.08.20
«Квартира 3-и кімнатна, загальна площа 58,9 кв.м, вуглова, північна сторона, вікна металопластикові, склопакети 2-х камерні , зовнішня північна стіна утеплена. За опалювальний сезон ( 7 місяців ) середньо місячне споживання електроенргії складає 1100 кВт, тільки на опалення, в ціновому виразі в середньому -700 грн.Опалення є основним., без додаткових обігрівачів. Терморегулятори використовуються і це я вважаю за перевагу, тому що в кожній кімнаті можливо встановити ту температуру обігріву, яка буде за потрібну.
За два опалювальних сезони нарікань відносно роботи обладнання , та температурного режиму немає, тільки слова подяки вам як виробникам цієї доволі гарної продукції . На мій погляд ще немало важливий фактор є те , хто встановлює та обслуговує вашу продукцію . Це також великий успіх в провадженні вашої продукції на споживчий ринок. За два опалювальних сезони , в порівнянні з централізованим опаленням я зекономив більш як 13 тис. грн. Бажаю вашому колективу успіхів та нових досягнень».
Крамаренко Володимир/ м. Жовті Води, Дніпропетровської обл./ 31.07.19
«Летом 2019 года сотрудниками UDEN-S были проведены работы по монтажу электрического отопления и контура заземления в частном доме моей мамы.
От своей семьи и себя лично, хочу выразить благодарность Вам и Вашим сотрудникам Артему Александровичу и Юрию Ивановичу за качественно проведенные работы, профессионализм, продуманность действий, аккуратность в работе, культурное общение с заказчиком, бережное отношение к имуществу заказчика.
Огромное спасибо за выполненную работу!!!»
Наталья/ г. Кропивницкий/ 17.07.19
«Основне опалення,квартира 50 м2,висота стель 2.90,середньомісячне споживання 700 грн ,потужність обігрівачів 2.3 кВт/год,двозонний лічильник,без зимового тарифу,терморегулятири з дистанційним датчиком температури»
Колковий Альберт/ м. Дрогобич/ 10.07.19
«Брали для садиби. В санвузлах не було можливості встановити рушникосушарки та й обігріву там ніякого не було, оскільки приміщення зовсім мале. Тепло надходило лише з кімнат при відчинених дверях. Встановили теплі плінтуса. Супер! Тепер спокійно можна роздягнутися, щоб прийняти душ. 2. Брали для дому. В комору і сауну (окреме приміщення). Там не було опалення взагалі. Щоб в коморі не померзли продукти, банки-склянки, а в сауні не померзли труби, встановили панелі, запрограмували, щоб включалися вночі на певний час. Вночі тарифи менші і морози сильніші. Усі сподівання виправдалися»
Руслана/ м. Скадовськ, Херсонської обл./ 01.07.19
«Два отопительных сезона обогреваю квартиру UDEN-S только металлокерамические. Это ни в какое сравнение с централизованным отоплением ни по цене ни по качеству. В самые холодные месяцы зимы расход эл. энергии в месяц в пределах 1500 кВт, но сюда входит и расход на бойлер, стиральная машина, холодильник, эл.духовка (10раз в месяц выпекаем хлеб), телевизор, компьютер, освещение. В отопительный период с 01.10 до 30.04. тариф 0.90 грн. дневной и 0.45 грн. ночной. В месяц получается в пределах 1200 грн. В каждой комнате установлен терморегулятор, с помощью которого устанавливается необходимая вам температура в помещении. Тепло очень мягкое, как от печи в частном доме. Очень удачная разработка. Монтируется очень просто и компактно, а главное очень аккуратно. Это тот случай, когда пользуешься и получаешь удовольствие».
Владимир Крамаренко/ г. Жёлтые Воды/ 07.06.19
«У нас весь будинок перейшов на електроопалення. Одна кімната 18 кв стоїть 2 обігрівачі 700 кВт, в кімнаті 12 кв. один 700 кВт, в кожній кімнаті терморегулятор до 30. В кімнатах тепло, на панелі 5 років гарантія. Ставили по програмі "тепла оселя" через Газ банк держава компенсувала 35%. Це не реклама, але так як топили цього року тепломережа, ми опаленням задоволені. Це правда».
Alice Rainbow/ 27.05.19
«Користуюся обігрівачами UDEN-S уже 4 роки. Дуже задоволена. Працює безвідмовно весь час. «Спасає» від холоду в холодний період, коли недостатній обігрів від центрального опалення і в міжсезоння.

Дуже дякую виробнику. Успіхів!»
Наталія/ Кремидівка, Одеська обл./ 17.05.19
«Використовую, як основне опалення в кухні, якщо раніше був електричний конвектор, який включали лише ввечері, щоб прогріти приміщення ( тому в кухні майже завжди було сиро і холодно) то uden працює цілодобово, без використання терморегулятора, в приміщенні стало сухо, тепло, пропала проблема плісені на стінах і плитці, а витрата електроенергії менша ніж була з роботою конвектора. Дуже задоволена, рекомендую.

Дякую за якісний виріб».
Галина/ м. Львів/ 22.04.19
«Площа 70м2. Використовую як додадкове опалення. Якщо температура падеє нижче -5 запалюю газовий котел бо вхідний автомат невитримує навантаження. Використовую терморегулятор а за електроенергію не платив більше ніж 750 грн.
Щиро бажаю Вам процвітання, успіху, досягнення цілей, сил та наснаги до нових звершень на ниві енергозбереження!»
Тарас/ Радехівський р-н Львівська обл./ 17.04.19
Залишіть свій відгук
Для нас важливий кожен відгук наших клієнтів, адже саме завдяки їм ми розвиваємося та удосконалюємося.
Натискаючи на кнопку “Надіслати”, Ви погоджуєтеся з обробкою і зберіганням персональних даних