Service

Монтаж автономної системи опалення UDEN-S

Довірте монтаж опалення UDEN-S в професійні руки! Це не тільки скоротить Ваші час та зусилля, а й гарантує надійну роботу системи та її економне електроспоживання.  

Чому нас обирають?

  • 15-річний досвід роботи
  • Більше 7000 виконаних об’єктів
  • Якісний швидкий монтаж
  • Висококваліфіковані привітні спеціалісти
  • Приємні ціни
  • Сотні позитивних відгуків

Ми готові до складних викликів та маємо великий досвід роботи на об’єктах з підвищеними вимогами до рівня безпеки (дитячі садки, школи, лікарні, музеї). Дивіться наш референц-лист реалізованих об’єктів соціальної сфери.

Отримайте саме зараз безкоштовну кваліфіковану консультацію щодо монтажу  автономної системи опалення UDEN-S на Вашому об’єкті за вказаними контактами.

Чи можна встановити систему опалення UDEN-S самостійно?

Монтаж системи опалення UDEN-S досить простий, його можна виконати самостійно, слідуючи нашим рекомендаціям щодо підбору потужності обладнання.

Для отримання найкращих результатів, рекомендуємо перед монтажем ознайомитися з технічним паспортом, а також прочитати правила експлуатації. Як показує практика, часто краще звернутися до спеціалізованої фірми, яка не тільки виконає якісний професійний монтаж, а й надасть гарантію на свої послуги.

Будь ласка, пам'ятайте, що виробник не несе відповідальності за пошкодження приладів, які виникли у результаті неправильного поводження з ними. Пошкодження обігрівачів під час монтажу, що виконувався врозріз з правилами, описаними в технічному паспорті, позбавляє можливості безкоштовного гарантійного обслуговування.

Який переріз повинен мати провід для підключення обладнання UDEN-S?

Наші спеціалісти використовують трьохжильний мідний кабель марок ПВС, ШВВП із перерізом від 1,0 до 4,0 кв.мм.

Вибір перерізу кабелів залежить від загальної потужності обладнання, яке буде до них під'єднуватися (обігрівачі та інші електроприлади).

Переріз проводу

Допустимий струм (мідь)

Допустимий струм (алюміній)

1,5 кв.мм

16 А

10 А

2,5 кв.мм

25 А

16 А

4,0 кв.мм

32 А

25 А

6,0 кв.мм

40 А

32 А

Як інструкцію з монтажу використовуйте технічний паспорт на продукцію UDEN-S.

Де і яким чином встановлюються нагрівальні панелі?

Теплий плінтус встановлюється над існуючим плінтусом або замість нього по зовнішній стіні чи периметру приміщення. Його задача - темперувати (прогрівати) холодну поверхню, тим самим перешкоджаючи виходу тепла назовні.

Настінні панелі (УДЕН-250, -300, -500, -500 К, -500 Д, -700) також бажано розташовувати на зовнішніх стінах, під вікнами чи біля дверей, що виходять на балкон, щоб менше холодного повітря потрапляло до приміщення.

Моделі УДЕН-500П (стельові панелі) монтуються безпосередньо на стелі чи в профіль «армстронг». На стінах їх розташовувати ми не радимо, адже температура поверхні стельових обігрівачів дещо більша, ніж настінних.

Дизайнерські панелі розташовуйте у будь-якому місці приміщення, прикрашаючи та доповнюючи існуючий інтер'єр. Якщо дизайн-обігрівачі використовуються у якості основної системи опалення, зверніть увагу на поради вище.

Чому обігрівачі продаються без терморегулятора, адже він необхідний у будь-якому випадку?

Обігрівачі UDEN-S і терморегулятори - це різні пристрої. Для однієї кімнати достатньо одного терморегулятора. Кількість терморегуляторів залежить лише від кількості кімнат.

Наші технічні спеціалісти не рекомендують використання обігрівачів із уже вмонтованим терморегулятором і вважають це недоцільним. Справа в тому, що в такому випадку терморегулятор знаходиться дуже близько до поверхні панелі - джерела тепла, - а тому його показники дуже спотворюються.

На сьогодні наша компанія виробляє також обігрівачі із проводом живлення та вилкою (моделі «універсал»), що підключаються в розетку через "мобільний" терморегулятор. Як правило, для кожної панелі «універсал» потрібен один такий терморегулятор.

Яку довжину має провід обігрівачів UDEN-S комплектації «універсал»?

Провід живлення металокерамічних обігрівачів комплектації «універсал» та всіх керамогранітних обігрівачів має довжину 2 м.