Projects

Реалізовані проекти керамічного опалення UDEN-S

Ресторан «Підкова» у Кропивницькому
Гості одного із залів ресторанного комплексу «Підкова», що у Кропивницькому, ось вже декілька років гріються взимку опаленням UDEN-S®. А тепло та затишок тут створюють настінні металокерамічні обігрівачі – сучасні, тоненькі та неймовірно елегантні панелі. Їх ретельно підібраний відтінок чудово доповнює інтер’єр приміщення та створює в ньому сучасні яскраві акценти, які гармонують із загальною кольоровою гамою закладу. Під час монтажу надовго закривати залу для відвідувачів не довелося, адже встановлення обігрівачів зайняло 1 день, а існуючий ремонт абсолютно не постраждав - всі кабелі акуратно сховані та непомітні для ока. Роботу виконав офіційний представник UDEN-S® в м. Кропивницький – ТОВ «СП Розумний дім».
Магазин жіночого одягу «Belleza»
Стильним, практичним і «непомітним» опаленням може похизуватися і вишуканий магазин жіночого одягу «Belleza» (м. Дніпро, вул. Воскресенська, 41). Кожен цінний сантиметр тут заставлений торговим обладнанням, тож вибір моделі став очевидним – стельові обігрівачі UDEN-500Р. Вони стали не тільки джерелом м’якого екологічного тепла, але й вишуканим елементом декору, співзвучними сучасному інтер’єру приміщення. Роботу виконав наш дилер Меєрович А. з м. Дніпро.
Будинок органної та камерної музики в м. Дніпро
Коли мова йде про опалення об’єктів з особливими вимогами – вибір однозначно за обігрівачами UDEN-S! На відміну від звичайних радіаторів та конвекторів, вони чудово створюють і зберігають здоровий мікроклімат в приміщенні. В цьому вже давно переконалися наші клієнти – Дніпровський дім органної та камерної музики. Встановлені теплі панелі з символічним дизайн-малюнком, окрім функції ефективного та економного обігріву, відмінно усувають перепади температур, вологость та циркуляцію пилу, що так важливо для чутливого музичного інструменту. А завдяки можливості поетапного монтажу концертна діяльність закладу не припинялася ані на день. Монтаж: ТОВ «СП Розумний дім», офіційний представник UDEN-S®
Замовити розрахунок системи опалення UDEN-S
Фахівці UDEN-S готові безкоштовно зробити розрахунки для Вашої майбутньої системи опалення.
Залишити заявку на розрахунок
Натискаючи на кнопку “Надіслати”, Ви погоджуєтеся з обробкою і зберіганням персональних даних