Products

Про продукцію від виробника UDEN-S

Енергоефективні обігрівачі UDEN-S – це електричні безрідинні малопотужні опалювальні панелі, які відмінно забезпечують основний та додатковий обігрів будь-яких приміщень, створюючи в них комфортні умови для тривалого перебування людей. Унікальні теплозберігаючі властивості, принцип роботи, зручне управління та сучасний дизайн – основні переваги, завдяки яким наші обігрівачі мають шалений попит та економічні у споживанні. 

Автономна система опалення UDEN-S при вірних розрахунках потужності працює в середньому 5-7 годин на добу, підтримуючи в кожній кімнаті індивідуальну комфортну температуру за мінімальних витрат електроенергії. При цьому стильно виглядає, займає мінімум місця та заощаджує витрати на тепло до 60 %.

Відеопрезентація компанії
UDEN-S

Принцип роботи обігрівачів UDEN-S

Знаєте, що спільного у сонця та інфрачервоних обігрівачів UDEN-S? Правильно, принцип роботи! Подібно сонячному світлу, м’які теплові промені прогрівають спершу тверді конструкції, стіни, підлогу, меблі і саму людину, а вже від них  гріється повітря, яке залишається природним і живим.

Це максимально ефективний обігрів, адже для роботи опаленню UDEN-S не потрібні звичні котли і труби – тепло передається напряму без посередників з мінімальними втратами. Звідси: відсутність циркуляції пилу та пересушеного повітря, рівномірний розподіл тепла в приміщенні, чим не можуть похизуватися опалювальні системи конвекційного типу (котли, конвектори, тепловентилятори, централізоване опалення).

Склад металокерамічного обігрівача
Склад металокерамічного обігрівача

Унікальний теплонакопичувач від UDEN-S

Дві основні лінії виробництва – металокерамічні та керамогранітні обігрівачі, - відрізняються технологією виготовлення, способом монтажу, зовнішнім виглядом, але пов’язані однією спільною ідеєю – унікальним теплонакопичувачем у їх структурі.

У металокерамічних обігрівачах – це вкрита металевим корпусом керамічна плита, в товщі якої методом напівсухого пресування під високим тиском надійно захований нагрівальний елемент.

Завдяки цьому вони мають:

  1. ефективну тепловіддачу (рівномірний розподіл тепла на поверхні);
  2. оптимальні фізичні властивості (висока електроізоляція, низьке вологопоглинання);
  3. естетичний зовнішній вигляд (товщина панелі всього 14 мм).

Металокерамічні обігрівачі "починають працювати" з 5-ої хвилини роботи, з 20-ої – виходять на робочу температуру, а остигають впродовж 1,5 годин після вимкнення, продовжуючи віддавати тепло.

Основа керамогранітних обігрівачів – надщільна монолітна плита з високими теплоакумулючими властивостями, всередині якої під чотиришаровою гідро- та електроізоляцією знаходиться нагрівальний елемент.  Матеріал теплонакопичувача має низьку пористість і дуже стійкий до проникнення вологи й пилу. Відсутність металевого корпусу ззовні дає можливість виконувати обігрівачі в різних формах з будь-якими текстурами поверхні.

Керамогранітні обігрівачі починають віддавати тепло вже через 20 хвилин, а остигають до кімнатної температури впродовж 2-4 годин після вимкнення з нульовими витратами електроенергії.
Склад керамогранітного обігрівача
Безпека
Безпека

Усі обігрівачі UDEN-S сертифіковані в Україні, відповідають вимогам безпеки та дозволені МОЗ України для встановлення у дитячих дошкільних і медичних закладах.

В 2013 році металокерамічні, а у 2017 керамогранітні обігрівачі UDEN-S гідно пройшли випробовування в «екстремальних» умовах європейської лабораторії міжнародного центру сертифікацій і отримали європейські сертифікати СЄ.

4 причини використовувати терморегулятор:

  1. Істотна економія електроенергії - саме терморегулятори стежать за тим, щоб обігрівачі працювали рівно стільки, скільки це необхідно для прогріву приміщення до бажаної температури.
  2. Автоматизація роботи всієї системи опалення або окремих обігрівачів - терморегулятори перетворюють окремі обігрівачі в єдину систему опалення, що економить ваші гроші та береже комфорт.
  3. Підтримка мінімальної температури при тривалій відсутності людей в приміщенні - практично всі терморегулятори мають функцію "антизамерзання", що дозволяє вберегти ваш будинок, дачу від вогкості і цвілі.
  4. Каскадне включення обігрівачів - так як кожна кімната має свої особливості і різний час прогріву, то система опалення у всій квартирі / будинку / офісі будуть вмикатися не одночасно, що дозволить зменшити навантаження на мережу. А це означає, що ви зможете використовувати й інші електропобутові прилади.                                                                                                                                                  
Services
Розрахунок системи опалення UDEN-S
Як розрахувати кількість обігрівачів UDEN-S?
Кількість обігрівачів підбирається, виходячи з необхідної потужності системи опалення, розрахунок якої безпосередньо залежить від тепловтрат і особливостей Вашого приміщення (площа, висота стелі, матеріал стін, утеплення і т.п.). Для обігріву приміщення з хорошою теплоізоляцією і висотою стелі 2,5 м обладнанню UDEN-S необхідно орієнтовно від 0,5 кВт електричної потужності на 10 кв.м.
Для отримання більш точних даних по Вашому об'єкту замовте безкоштовний розрахунок, який детально відповість на хвилюючі питання про кількість обігрівачів, вартість установки і споживання системи опалення.
Шукаємо дилерів торгової марки UDEN-S в Україні
Щоб задовольнити зростаючий попит на обігрівачі UDEN-S, нам необхідні надійні дилери, що бажають заробляти, в усіх регіонах України.