Dealers

Стати дилером опалення ТМ UDEN-S

Шукаєте прибуткову нішу для створення власного бізнесу? Або ж хочете розширити існуючий асортимент якісним затребуваним продуктом? Давайте співпрацювати!

Національний завод-виробник енергоефективних обігрівачів UDEN-S для розширення  дилерської мережі в регіонах України, в Європі та країнах СНД шукає надійних активних партнерів, які бажають добре заробляти, цінують довгострокову співпрацю і репутацію бренду.

У чому Ваша вигода?

Як мінімум, у збільшенні обсягів продажу. Ви розширюєте асортимент за рахунок якісної продукції, охоплюючи всі категорії клієнтів, і пропонуєте споживачеві чудову альтернативу будь-якій іншій системі опалення, значною мірою заощаджуючи його кошти.

Переваги роботи з UDEN-S

Партнерство з UDEN-S – це 13 років успішного досвіду, який ми із задоволенням передаємо для розвитку Вашого прибуткового бізнесу.

Вартість продукції - від максимально доступної до преміум-класу! Ваші клієнти будуть у захваті, а Ви добре заробите на нашій системі знижок.

Ми переконані: робота з торговою маркою UDEN-S забезпечить Вам гідний прибуток і подяку Ваших клієнтів, а партнерство з надійним і серйозним постачальником – задоволення від красивого та успішного бізнесу.

Зателефонуйте нам сьогодні за вказаними телефонами та дізнайтеся умови співпраці.
Також Ви можете написати нам в месенджерах або заповнити та відправити заявку нижче
Залишіть заявку
Заповніть форму нижче, щоб отримати комерційну пропозицію.
Натискаючи кнопку “Надіслати”, Ви погоджуєтеся з обробкою і зберіганням персональних даних