Service

Розрахунок системи опалення UDEN-S

На ефективну та економічну роботу системи опалення впливає правильно визначена її потужність. Для цього замало орієнтуватися лише на технічні характеристики обігрівачів, адже її достовірний розрахунок напряму залежить від тепловтрат та особливостей приміщення (площа, висота стелі, матеріал стін, їх утеплення, тип вікон, кількість зовнішніх стін тощо).

Відштовхуючись від цих даних, наш ліцензований проєктно-монтажний підрозділ зробить розрахунок опалення та підготує кошторис абсолютно для будь-якого об’єкту.

Які питання вирішує попередній розрахунок системи опалення?

  1. Необхідна потужність на об’єкт в цілому та на кожну окрему кімнату.
  2. Кількість обігрівачів, виходячи з розрахованої потужності.
  3. Рекомендації щодо вибору моделей обігрівачів та їх розміщення.
  4. Вартість установки системи опалення.
  5. Прогнозоване споживання електроенергії.

Щоб отримати точні дані по Вашому об’єкту, скористайтеся послугою безкоштовного розрахунку системи опалення. Для цього просто вишліть нам заповнений опитувальний лист та план приміщення. Наші технічні спеціалісти опрацюють заявку протягом 3-5 робочих днів, а менеджер повідомить про результат.

І пам’ятайте, розрахунки Вас ні до чого не зобов’язують та допомагають більш зважено підійти до витрат на опалення.

Яку кількість електроенергії буде споживати система опалення UDEN-S за місяць?

За умови правильних розрахунків система опалення UDEN-S протягом опалювального сезону працює у середньому від 5 до 7 годин на добу. Щоб розрахувати місячне споживання, помножте показник загальної потужності вашої системи на тривалість роботи (в годинах) і кількість днів місяця.

Для прикладу візьмемо двокімнатну квартиру загальною площею 48,25 кв.м, об`ємом 125,45 куб.м (тобто висотою 2,6 м). Необхідна потужність системи опалення для неї складає 0,06 кВт на 1 кв.м, загалом 3 кВт.

Потужність 3 кВт - це не випадкова цифра, а саме та потужність, за якої система опалення при температурі до -20 °C за вікном і при +20°C - +22°C у приміщенні, напрузі 220V, працюватиме від 5 до 7 годин на добу.

Зробимо розрахунки місячного споживання електроенергії для системи UDEN-S на цьому об`єкті:

3 кВт х 6 (годин) х 30 (днів) = 540 кВт/міс. Це середній показник.

Для отримання більш точних цифр замовте безкоштовний теплотехнічний розрахунок вашого приміщення.

 

Як можна економити з електричним опаленням?

Інфрачервоні низькотемпературні системи обігріву значно економніші, ніж інші види опалення. Та це не повинно зупиняти вас у прагненні мінімізувати комунальні витрати.

З електричним опаленням можна економити декількома способами.

  1. Утепліть своє житло. Жодна система опалення вас не врятує, якщо приміщення має великі тепловтрати (тонкі стіни, є щілини, недостатньо утеплені покрівля, фасад, вікна тощо). Про енергозбереження потрібно піклуватися постійно. Утеплення помешкання дозволить вам зменшити витрати на опалення, забезпечить комфорт і затишок. Зараз існує велика кількість технологій, сучасних матеріалів. Оберіть їх самостійно чи зверніться за допомогою до спеціалістів.
  2. Встановіть реле часу (тотожна назва - електронний таймер, програматор). Цей пристрій забезпечує вмикання системи опалення у конкретний час або через необхідні проміжки часу. Досить популярною є комбінація реле часу із багатотарифними лічильниками - реле може вимикати обігрівачі на час дії «пікового» тарифу .

Використовуйте електронні терморегулятори (добові, тижневі програматори) і плануйте роботу системи опалення погодинно/потижнево. Наприклад, весь день система опалення працює в мінімальному (підтримуючому) режимі, а за годину до вашого повернення додому «підганяє» температуру в помешканні до комфортного для вас показника.

  1. Встановіть багатотарифний лічильник, якщо це доцільно у вашому випадку. Тут є свої нюанси, ознайомтеся з ними у відповіді на попереднє запитання.
  2. Оформити пільговий тариф на електроенергію та економити на оплаті послуг електропостачання в опалювальний період.

Ця послуга передбачена чинним законодавством. Власники приватних будинків та квартир, обладнаних електричним опаленням в установленому порядку, оплачують електричну енергію згідно з тарифами, вказаними у Постанові НКРЕ від 26.02.2015 №220: до 3000 кВт/годину - по 0,9 грн.

Отримати консультацію відносно процедури отримання зниженого тарифу можна у наших менеджерів.

Чи можна застосовувати обігрівачі UDEN-S як основну систему опалення?

Система UDEN-S однаково ефективно працює як основне і як додаткове опалення. Єдина умова - правильні теплові розрахунки для кожного окремого об'єкту.

Як правильно визначити необхідну кількість обігрівачів UDEN-S для конкретного приміщення?

Розрахунок потужності будь-якої системи опалення базується на визначенні тепловтрат вашого приміщення. Кожен обігрівач UDEN-S має свою потужність і здатен обігріти приміщення певного об'єму. Технічні характеристики кожної моделі є у розділі сайту «Каталог продукції».

Треба брати до уваги, що тепловитрати, наприклад, квартири й приватного будинку дещо відрізняються. Наприклад, для середньостатистичної квартири площею 50 кв.м і висотою 2,5 м достатньо буде 0,6-0,7 кВт/кв.м потужності обігрівачів UDEN-S, тоді як для приватного будинку з недостатньою теплоізоляцією може бути мало і 0,9 кВт/кв.м.

Для отримання точних даних бажаний виїзд технічного спеціаліста на заміри. Ще один варіант - підготовка кошторису за планом приміщення та опитувальним листом, які  можна відправити на електронну пошту або Viber (дивіться сторінку «Контакти»).