Service

Проєктування систем опалення UDEN-S

Заощаджуйте на послугах електропостачання до 50%!

Отримуйте додаткову економію по рахунках за електроенергію з автономним опаленням UDEN-S, адже його установка є підставою для отримання пільгового тарифу: 0,9 грн / кВт * год до 3000 кВт/міс за опалювальний період. Необхідною умовою для цього є офіційне оформлення зміни типу опалення – розробка проєкту.

Наш ліцензований проєктно-монтажний підрозділ кваліфіковано, якісно та в короткі строки допоможе у розробці проєктної документації на електроопалення об’єктів будь-якої складності: квартир, житлових будинків, бюджетних установ чи комерційної нерухомості.

Розробка теплотехнічного розрахунку і проєктної документації для оформлення пільгового тарифу займає до 10 робочих днів. Також Ви отримаєте інформаційний супровід на всіх етапах узгодження документів в Обленерго.

Замовте просто зараз безкоштовну консультацію щодо Вашого об’єкту за вказаними контактами або скористайтеся формою нижче.

Проводка квартири/будинку витримає додаткове навантаження у вигляді електроопалення?

В процесі установки електроопалення наші технічні спеціалісти не використовують внутрішньоквартирну проводку. Всі обігрівачі приєднуються до автономного кабелю відповідного перерізу і підключаються безпосередньо до лічильника. Це гарантія безпечної експлуатації. Тому, якщо ви монтуєте систему опалення самостійно, будь ласка, спочатку проконсультуйтеся зі спеціалістом.

У нашому містечку «стрибає» напруга. Чи можна нам встановлювати систему опалення UDEN-S?

Обігрівачі UDEN-S досить лояльні до змін напруги. Та тут треба звернути увагу на інше.

Такі перепади напруги впливають на ефективність роботи системи. Якщо напруга занизька - система опалення може довше працювати, щоб забезпечити необхідний температурний режим. Якщо зависока - панелі матимуть вищу від зазначеної в технічному паспорті робочу температуру поверхні. Ні перший, ні другий варіант нас з вами не влаштовує.

Щоб цьому запобігти, заздалегідь попереджайте спеціалістів про наявність такої ситуації і отримуйте професійні рекомендації у кожному окремому випадку.

Які існують відмінності між теплим плінтусом та іншими обігрівачами UDEN-S?

Теплий плінтус - це такий же обігрівач, з таким же складом теплонакопичувача та металевою поверхнею. Ззовні вони відрізняються лише за розмірами, з технічної точки зору - потужністю та способом становлення.

Його унікальність саме у способі обігріву приміщень. Теплий плінтус розміщується вздовж нижнього краю зовнішньої стіни приміщення (або по периметру) і безпосередньо обігріває її холодну поверхню (ефект темперування). Створюється свого роду тепловий екран, який, по-перше, не дозволяє холодному повітрю потрапляти до приміщення, а по-друге, прогріті стіни позбавляються вологи, проводять назовні менше тепла (суттєво покращується здатність зберігати тепло) та самі починають його випромінювати.

Таким чином, теплий плінтус показує чудові результати у кутових та торцевих кімнатах, приватних будинках, новобудовах, кімнатах з довгими шторами чи панорамними вікнами, на лоджіях, балконах, у цоколях, оранжереях, зимніх садах і т.п.

Чи достатньо одного термостата на 2 кімнати?

Теоретично, звичайно, такий варіант можливий. Але ми його не практикуємо, оскільки терморегулятор реагує на температуру повітря саме в тому приміщенні, де він встановлений.

Що робити, якщо влада забороняє встановлювати індивідуальне опалення?

Цікаве і досить поширене запитання. Намагатимемося дати вичерпну відповідь.

«Правилами забезпечення населення послугами центрального опалення, водо-, теплопостачання і водовідводу...», затвердженими Постановою Кабінету Міністрів України № 630 від 21.07.2005р., передбачено право споживача відмовитися від отримання послуг центрального опалення (ЦО) і гарячого водопостачання (ГВП) у порядку, визначеному органом центральної виконавчої влади з питань ЖКГ.

Споживач має право розірвати договір і вимагати відключення від відповідних мереж. У цьому випадку він просто виконує певні заходи, щоб втручання в робочу систему опалення та водопостачання будинку не нашкодило іншим його мешканцям.

Все це описано у «Порядку відключення окремих житлових будинків від мереж централізованого опалення і постачання гарячої води при відмові споживачів від централізованого теплопостачання», затвердженому Наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України № 4 від 22.11.2005р.

Наказом № 169 від 06.11.2007 цього ж органу до наказу № 4 були внесені зміни, з яких випливає, що відключення від системи ЦО та ГВП здійснюється лише за умов відключення усього будинку, а не окремих квартир.

Та це суперечить вимогам п. 1 ст.321 Цивільного кодексу України, оскільки обмежує права власника квартири та його конституційне право розпоряджатися своїм майном. Більш того, ця заборона робить людину залежною від власників інших квартир у будинку, котрі не хочуть або не можуть відключитися від ЦО. Що, знову ж таки, грубо порушує права та свободи громадян, гарантовані Конституцією України.

Отже, відключення від ЦО теоретично можливе, для цього потрібно отримати дозвіл міжвідомчої комісії, що створена органами місцевої влади. Нам відомо, що у деяких містах їх видають практично без перешкод.

Тож кожен сам повинен вирішити, погоджуватися йому з відмовою чи витратити час на залагоджування ситуації у суді. Цим можна займатися самостійно, а можна довіритися юристу, який займається подібними справами.

На сайті http://www.reyestr.court.gov.ua/ ви можете ознайомитися з Єдиним державним реєстром судових рішень, що містить достатньо прикладів аналогічних судових справ, вирішених на користь споживача.