На міжнародній виставці AquaTherm-2019 наші обігрівачі викликали справжній ажіотаж

Минулого тижня, з 14 по 17 травня, у столиці пройшла Міжнародна виставка AquaTherm-2019. Її відвідувачі познайомилися з новинками енергозберігаючого опалення, системами водопостачання, водовідведення, вентиляції, кондиціонування, відновлювальної енергетики, басейнів та сантехніки.

Площа МВЦ зібрала біля 500 учасників із різних країн світу: України, Польщі, Чехії, Туреччини, Італії, Китаю, Великобританії, Румунії. За 4 виставкових дні на AquaTherm завітало більше 22 000 відвідувачів.

Одним із найбільш відвідуваних стендів був наш стенд з електричним енергозберігаючим опалення UDEN-S.

У цьому році ми вперше брали участь у AquaTherm і дуже раді цьому! Це було неперевершено!

Біля трьох тисяч людей, які завітали до стенду UDEN-S познайомився зі стандартною лінійкою металокерамічних обігрівачів, з дизайнерськими обігрівачами, малюнки на яких виконані художниками вручну, з керамогранітними дизайнерськими панелями. Гості стенду дізналися, як економно обігріти своє житло, як можна керувати системою опалення та, що таке непомітне опалення.

Прямо на стенді купувалися обігрівачі та рушникосушарки, заключалися договори про партнерські та дилерські відносини, вносилися пропозиції щодо співпраці, гості фотографувалися з обігрівачами...

Було дуже приємно чути слова захвату від нестандартності та незвичності опалювальної системи.

«Було просто неможливо пройти повз таку красу. Спочатку чіпляється погляд, виникає зацікавленість, і відчуваєш тепло... ці картини ще й гріють!», - ділиться враженнями Валентин, відвідувач виставки.

Ми дуже вдячні усім хто завітав до нашого стенду: нашим партнерам та дилерам, клієнтам, що вже користуються обігрівачами UDEN-S та, які залюбки залишали схвальні відгуки про роботу системи. Круто, що ви нас знайшли.

Дякуємо тим, хто у майбутньому планує користуватися нашими обігрівачами чи співпрацювати з нами за цікавість та увагу до нашої продукції! Далі буде!

Дякуємо колегам, за те, що підходили, цікавилися новинками, та за захоплюючі відгуки. Усім журналістам дякуємо за написані добрі слова про наш бренд у пресі!

Дякуємо адміністрації виставки за якісну організацію, увагу, лояльне відношення, високий рівень виставки та послуг.

Раді знайомствам! До нових зустрічей!