Ювілейний Великодній благодійний аукціон вже приймає лоти для проведення торгів

8 квітня всі православні християни будуть святкувати Воскресіння Христове, тобто Пасху. А це означає, що у Кропивницькому напередодні цього Великого свята традиційно відбудеться Великодній благодійний аукціон. У цьому році він ювілейний - десятий! Художній музей гостинно прийме усіх, хто бажає долучитися до торгів 24 квітня о 16:00.

Метою заходу - є збір коштів на купівлю необхідного обладнання для медичних закладів міста. Гроші виручені за продаж лотів та зібрані у боксі, замість вхідних квитків, у цьому році будуть спрямовані на покупку устаткування для Міської лікарні швидкої медичної допомоги.

На сьогодні вже зібрано 17 лотів від митців, а саме: «Таїнство Всесвіту», «Колібрі», «Садиба Івана Карпенка-Карого «Хутір-Надія»» та «Зоряна ніч Ван Гога» та ін. Подивитися на них можна у альбомі «Лоти - 2019» на сторінці Великоднього Благодійного Аукціону.
Та це не всі, деякі ще в дорозі. Наприклад, енергозберігаючий електричний обігрівач бренду UDEN-S. Компанія щороку бере участь в аукціоні і надає лоти. У цьому році це керамогранітний обігрівач «Жизель».

Він цікавий тим, що поєднує в собі:

  • відмінні теплоаккумулюючі властивості - остигає до 1,5 години, тобто, весь цей час віддає тепло не споживаючи електроенергії;
  • Маленьку потужність - споживає всього 0,5 кВт, обігріваючи площу до 10 кв. м гарно утепленого приміщення;
  • Природність - променисте тепло від обігрівача таке ж приємне і лагідне, як від сонця;
  • Екологічність - виготовлений виключно із натуральних сировин, не виділяє запахів, пожежобезпечний;
  • Вишуканість і стиль - на, здавалося б, суворому камені зображена ніжна та тендітна дівчина. Малюнок художниками виконаний вручну, тож кожен особливий та неповторний;
  • Ексклюзивну, запатентовану технологію виготовлення.

Обігрівачі дійсно економні та ефективні, це підтверджують відгуки користувачів з усієї України.

Творімо добро! Тож, чекаємо на торги 24 квітня о 16:00 у Художньому музеї! Приєднуйтеся!