Супер тепла лотерея у KropHub! Виграйте обігрівач UDEN-S всього за 20 гривень!

Друзі! Кропивничани та гості міста! Для вас дуже заманлива пропозиція, прийнявши яку ви, і добру справу зробите, і вдачу випробуєте, і обігрівач виграєте!

У повітрі вже пахне мандаринами, звідусіль говорять про підготовку до Нового року, полички магазинів заповнені ялинковими прикрасами, час подумати про подаруночки під новорічну красуню. Зробіть і собі подаруночок! Теплесенький подаруночок :).

Беріть участь у теплій лотереї, що проходить у Krop:Hub на розіграш керамогранітного обігрівача UDEN-S!

Навіть якщо ви не азартна людина, купуйте лотерейні квиточки з 13 листопада по 26 грудня та ставайте учасником розіграшу. Кожен учасник вже є переможцем, тому що всі зібрані кошти підуть на добрі справи Хабу, на розвиток простору, підтримку військових.

У кількості придбаних квиточків ви не обмежені! Купуйте стільки, скільки вважаєте за потрібне! А чим більше їх, тим більший вклад у добро!
Вартість одного символічна, всього 20 грн.

За білетами приходьте сюди: Krop:Hub, м. Кропивницький, вул. Преображенська, 2, будинок побуту, вхід з вулиці Острівської.
Чому KropHub? Чому UDEN-S?

Коли зустрічаються близькі духом люди, коли вони однаково вболівають за Україну та її народ, коли щира підтримка військових триває ось вже 5-й рік, коли хочеться висловити їм свою вдячність, любов, щоб вони відчули тепло та небайдужість народу до їх непосильної справи... народжуються такі заходи.

«Ми допомагаємо і призиваємо людей приєднатися! Кожен висловлює любов до країни по-своєму. Ми та волонтери центру Krop:Hub - підтримкою наших військових. Ми один народ, живемо в одній країні. То ж, наше майбутнє у єдності! Всі роки війни ми не стоїмо осторонь і зараз тим паче», - діляться в UDEN-S.

Зробіть собі теплий подарунок до Нового року! Зробіть добру справу! Це ж таке передноворічне чудо!