Про UDEN-S із перших вуст у проекті «Назустріч сонцю»

Справа була восени 2018 року. На зв'язок вийшла головний редактор медіапроекту «Назустріч сонцю» Олена Михайловська. Вона запропонувала нам взяти участь у новому, але дуже цікавому проекті. Він розповідає про людей та компанії, які вже зараз роблять щось нове і неймовірне змінюючи наше майбутнє на краще. Щось організовують, виробляють, створюють.

Зайшовши на сайт та сторінку фейсбук проекту, ми познайомилися ближче. Ідея, ціль та втілення - вразили.

4 мандрівника із різних сторін країни пішки вирушили до її центру, знімаючи на своєму шляху цікавих людей, компанії, тих, хто робить щось неймовірне, унікальне. Команда робить це абсолютно не беручи ніякої плати, монтують та публікують в інтернеті.

Це велика справа! Знімати безкоштовно, брати у людей інтерв'ю і показувати все заради того, аби українці знали, що наша країна класна! Що ми варті бути кращими і мати набагато більше. Щоб ми пишалися Україною, людьми!

Дуже раді, що наша компанія та продукт вписалися в рамки проекту і, що ми стали одними із героїв.

Незабаром після спілкування з Оленою до нас завітали мандрівник Владислав Булгаков та оператор Сергій Каланжов. Хлопці тільки но із Актовського каньйону, наповнені враженнями від побаченої краси, від кам'яних скель посеред українських степів, від річки, що століттями точить каміння. Самі вперше почули про це місце. Подивилися сюжет, що зняли мандрівники, і захотілося поїхати, щоб побачити ту красу на власні очі. Дивовижне місце, неторкнута природа! Для любителів відпочити на лоні природи, заночувати у палатці, поїсти каші, приготованої на багатті.

Загалом, познайомилися з хлопцями, зняли матеріал про нас, інтерв'ю із засновником.

Що вийшло?
Дивіться відео! Діліться враженнями у коментарях.