Обігрівачі UDEN-S перемогли у конкурсі «Фаворити успіху – 2018»!

Конкурс «Фаворити успіху» — всеукраїнський рейтинг споживацьких уподобань. Переможці визначаються опитуванням трьох груп:

  1. Найвимогливішого журі - споживачів — шляхом голосування за найкращі бренди, що триває весь рік на сайті конкурсу. Проміжні підсумки підбиваються щокварталу.
  2. Журі спеціалістів та експертів;
  3. Журі відомих людей, знаменитостей.

Весь 2018 рік ви, друзі, голосували за наш бренд, підтримували у рейтингу, поширювали дописи у соцмережах, писали листи та коментарі з привітаннями. Дякуємо вам за це! Саме завдяки вашій завзятості, любові до нашої торгової марки ми перемогли!

Так-так, ми зайняли перше місце за результатами голосування найважливішого журі — наших споживачів, у категорії "Обігрівач" і отримали переможний статус «Фаворит успіху-2018»! Це просто неймовірно!

Не втомлюємося дякувати клієнтам, партнерам, дилерам, усім-усім, хто голосував за нас та вболівав ;). Ця перемога — підтвердження нашій діяльності та обраного нами шляху, ще 12 років тому! Нам дуже радісно, від того, що ви обрали нас, довірилися нам і зараз маєте комфортну, економну, гарну систему опалення.

UDEN-S — Фаворит успіху 2018!

Щоб підтримати нас в цьому році, переходите за посиланням: https://favor.com.ua/vote/heater/?mark=20747.
Голосування вже почалося!

Обирайте українське — обирайте UDEN-S!